Cвято останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста

|  30. 05. 2014

30 травня в м.Біла Церква відбулося свято останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста.

Освітня система Білої Церкви представлена 25 загальноосвітніми навчальними закладами, в яких навчається 18 383 учнів. У цьому навчальному році  1389 випускників одержать атестати про повну загальну середню освіту, свідоцтва про базову середню освіту отримають - 1596  учнів.

За високі досягнення в навчанні, 64 випускники будуть нагороджені золотими медалями й отримають атестати особливого зразка, 19 випускників – срібними медалями.

У проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь міський голова В.Савчук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ.