|  27. 05. 2014

27 травня    відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук вручив подяки виконавчого комітету міської ради та грошові винагороди  білоцерківським спортсменам – майстрам спорту України міжнародного класу С.Будзі, Н.Коваленку, І.Лященку, які  у складі збірної команди України в змаганнях Кубку світу зі спортивної ходьби вибороли призові місця. Подяка виконавчого комітету міської ради та грошова винагорода  також була вручена заслуженому майстру спорту Н.Герасименко, яка здобула золоту медаль в Чемпіонаті Європи з боротьби самбо.

На початку засідання міський голова В.Савчук поінформував про підсумки позачергових виборів Президента України в м.Біла Церква, які відбулися 25 травня ц.р.. Так, у виборах взяли участь 109  610 білоцерківців, що становить 70,17% від загальної кількості  виборців. За підсумками голосування кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на пост Президента України визначалась так - П.Порошенко – 58, 73%; Ю.Тимошенко -14,04%; О.Ляшко – 11,35%;  А.Гриценко -5,5%; С.Тігіпко -2,5%.

Під час голосування в Білій Церкві перебували 29 міжнародних спостерігачів із 14 країн світу, які відвідали 52 виборчі дільниці.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про закріплення територій обслуговування  за загальноосвітніми  навчальними закладами м. Білої Церкви, взято до відома звіт начальника відділу з питань торгово – побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради про роботу із зверненнями громадян за  І квартал 2014 р.

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 25,  №26 та про вручення грошових премій переможцям конкурсу на кращий проект пам’ятника Т.Г.Шевченка  в м. Біла Церква, якими стали - В.Білей (ІІ місце), О.Маляр (ІІІ місце).

Під час засідання також були прийняті рішення про організацію та проведення чемпіонату  України  з велоспорту серед ветеранів, про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про влаштування додаткових зон до території ринку ТОВ «Комфорт» і дотримання відповідного  ветеринарно-санітарного стану даної території та створені комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по ряду вулиць міста.

На засіданні члени виконавчого комітету встановили питому норму витрат теплової енергії на гаряче водопостачання об’єктів теплопостачання від комунального підприємства міської ради «Білоцерківтепломережа» та розглянули ряд інших питань, з яких прийняли відповідні рішення.