Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2014-05-20

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква» підготовлено з метою здійснення контролю за станом благоустрою, своєчасністю проведення робіт з відновлення порушеного благоустрою для забезпечення безпечного користування об’єктами благоустрою в місті Біла Церква відповідно до ч. 3 ст. 26-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870, Правил благоустрою території міста Біла Церква, затверджених рішенням міської ради від 10 липня 2008 року № 800.

Даним проектом рішення передбачається затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква, яким буде визначено:

процедуру видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква;

порядок здійснення контролю за виконанням робіт пов’язаних з порушенням об’єктів благоустрою в місті Біла Церква.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква» можна ознайомитись на сайті: www.bc-rada.gov.ua та в Управлінні житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9:00 до 18:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00), крім суботи та неділі, на адресу:

09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Чуйкова, 2, Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, кабінети: № 6 (2-й поверх), № 13 (3-й поверх), тел. (04563) 5-10-47.