|  13. 05. 2014

13 травня    відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були прийняті рішення про організацію та проведення  призову громадян України на строкову військову службу у травні – липні 2014р.,  про заходи щодо організації підготовки та проведення 25 травня ц.р. позачергових виборів Президента України.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2014 р., затвердили Положення про порядок  стажування молоді  в структурних підрозділах Білоцерківської міської  ради та Положення щодо присвоєння почесного  звання України «Мати - героїня» при виконавчому комітеті Білоцерківської  міської ради і затвердили її.

Під час засідання також було прийнято рішення  про відзначення обдарованих учнів шкіл естетичного виховання м.Біла Церква, надано дозвіл комунальному підприємству Білоцерківської міської ради  «Підприємство готельного господарства» на проведення розрахунків за спожиті послуги теплопостачання шляхом видачі простих векселів. Затверджено проектно-кошторисну документацію на ремонт централізованої бухгалтерії управління освіти і науки міської ради та приміщення виконавчого комітету міської ради.

На засіданні члени виконавчого комітету прийняли рішення про посилення контролю за споживанням алкогольних напоїв, тютюнових виробів та санітарно-епідеміологічного нагляду на територіях комунального підприємства Білоцерківської міської ради парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка та парку відпочинку палацу культури «Росава».  Розглянули  рішення про  тарифи  на  послуги  з  перевезення пасажирів  на  міських  автобусних маршрутах загального користування та інші питання, з яких прийняли відповідні рішення.