69-та річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні

З нагоди 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років 07.05.2014 заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В. Верещак та начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області В.Дебольська  привітали зі святом інваліда І групи Великої Вітчизняної війни, кавалера ордену «За бойові заслуги» та 4 медалей «За відвагу» В. Бабича.

08.05.2014 працівники управління взяли участь у міському заході, який проводився біля пам’ятного знаку - кургану «Скорботна мати» за участі  керівництва, представників осередків ветеранських організацій Білої Церкви, громадськості міста.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки війни і на знак всенародної пам’яті і вдячності за безсмертний подвиг народу-переможця  над  німецько-фашистськими загарбниками, за проявлені мужність і героїзм у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, поклали живі квіти до підніжжя монументу.

О. Кісіна, завідувач сектору персоналу
управління Пенсійного фонду України