ВІДРОДЖЕННЯ ДЕНДРОПАРКУ «ОЛЕКСАНДРІЯ» - СПРАВА СПІЛЬНА!

05 квітня 2014 року управління Пенсійного фонду у м. Білій Церкві Київської області організувало суботник по впорядкуванню території дендропарку «Олександрія», який є не тільки улюбленим місцем масового відпочинку мешканців міста, а й об’єктом національної і культурної спадщини українського народу.

Саме навесні, коли природа починає нас радувати своїми першими яскравими квітами, хотілося допомогти їй швидше прокинутися від зимової сплячки, звільнитися від зайвого і не потрібного, яке заважає дихати на повну потужність. Тому учасники суботника взялися прибирати сухе гілля на території четвертого кварталу, що розташований поруч з центральною Ялинковою алеєю і займає площу біля 6,0 га.

Майже через кожні 30 м швидко виростали великі купи зібраних гілок, навіть якщо їх треба було діставати з важкодоступних місць молодої порослі. Цікаво те, що дендропарком в подальшому планується їх не просто вивезти гілля за межі міста на звалище, а переробити його на дрібну тріску для подальшого використання.

Плідно, з вогником і гумором працювали учасники суботника. І наприкінці роботи, не тільки було приємно окинути оком прибрану територію, а й відчути важливість і необхідність виконаної роботи для громади Білої Церкви: адже кожному приємно жити і працювати в чистому місці.

В суботнику взяли участь 40 працівників управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області, серед них - начальник управління В. І. Дебольська, перший заступник начальника управління В. І. Голубець, голова ветеранської організацій управління Пенсійного фонду – В. Д. Нонко. Поруч із дорослими працювали і діти, які теж хочуть бачити свій улюблений парк чистим, охайним, екологічно привабливим.

Ми – за чисте довкілля!

О.В.Кісіна, завідувач сектора персоналу