Протокол наради «Круглого столу» з обговорення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції»

Дата :
2014-03-03

м. Біла Церква                                                                                28.02.2014 року

Відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради

Торгова площа, 6

(Малий зал)                                                                                                      10.30

Присутні:

Сокол В.І. – заступник міського голови;

Шаравара В.П. – голова постійної комісії з питань ефективного використання

земель всіх форм власності;

Олійник К.А. – секретар постійної комісії з питань ефективного використання

земель всіх форм власності;

Беркут С.Г. – депутат Білоцерківської міської ради;

Титаренко В.А. - депутат Білоцерківської міської ради;

Підпалий С.М. - депутат Білоцерківської міської ради;

Мицюк Я.Н. – депутат Білоцерківської міської ради;

Ракарчук С.А. – начальник відділу з питань землекористування Білоцерківської

міської ради;

Яковенко А.Ю. – заступник начальника відділу з питань землекористування

Білоцерківської міської ради;

Кревський Г.Ф. – начальник Управління містобудування та архітектури;

Шаповал О.М. – начальник відділу з питань розвитку підприємства та інвестиції

Управління економіки Білоцерківської міської ради;

Цвіров В.М. – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської

міської ради на 2013-2014 р.р.

Головуючий на засіданні «Круглого столу» - Сокол В. І.

Секретар – Ракарчук С. А.

Слухали:

Сокола В.І. - з інформацією стосовно проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції».

Виступили:

Ракарчук С.А. – про доцільність та необхідність нормативного регулювання порядку нарахування орендної плати за користування земельними ділянками, у зв’язку зі змінами до діючого законодавства України, враховуючи вид діяльності підприємств, установ, організацій чи фізичних осіб-підприємців.

Вирішили:

Схвалити проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції» та винести даний проект рішення на розгляд чергової сесії міської ради.

За - 12                                     Проти – 0;                              Утримувались – 0.

Головуючий                                                                В. І. Сокол

Секретар                                                                     С. А. Ракарчук