Про деякі питання щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території міста Біла Церква

Дата :
2014-02-26

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 25 лютого 2014 р.                                  м. Біла Церква                                                       № 64

Про деякі питання щодо продажу пива
(крім безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв на території
міста Біла Церква

Розглянувши подання відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування від 24 лютого 2014 року № 12-10-18, відповідно до ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року № 854, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності не здійснювати продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території м. Біла Церква з 20.00 год. до 10.00 год. включно до 9 березня 2014 року.

2.Начальнику відділу інформаційних ресурсів та зв'язків з громадськістю
Білоцерківської міської ради (Турій О.В.)  надати  дане рішення для оприлюднення   в засоби  масової інформації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук