Інформація для учасників відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятника Т.Г.Шевченка з реконструкцією існуючого благоустрою прилеглої території в м.Біла Церква Київської області

Дата :
2014-02-20

У зв’язку із зверненням  правління Київської обласної організації Національної спілки художників України від 13.02.2014 р. №3 щодо продовження терміну подачі проектів пам’ятник Т.Г.Шевченку та з метою більш якісної підготовки творчих проектних пропозицій   перенести строки подання конкурсних проектів до 16 години 20 березня 2014 року. Відповідно й рішення журі по результатах конкурсу буде прийняте до 31-го березня 2014 року та проведення виставки конкурсних робіт  і громадське обговорення конкурсних проектів відбудеться в період з 1-го по 8-е квітня 2014 року.

ПРОГРАМА ТА УМОВИ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ'ЯТНИКА Т. Г. ШЕВЧЕНКА З РЕКОНСТРУКЦІЄЮ ІСНУЮЧОГО БЛАГОУСТРОЮ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ В м.БІЛА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ