Пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради

|  13. 02. 2014

13 лютого відбулось пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради внесли  зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від 23.01.2014 р. № 1142-53-VI «Про бюджет м.Біла Церква на 2014 рік»,  до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою  м.Біла Церква  на період 2010-2014 р.р., затвердженої рішенням міської ради  від 28.04. 2010 р. №1362.

Депутати міської ради прийняли рішення про розподіл коштів цільового фонду Білоцерківської міської ради, затвердили комплексну програму  Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату на 2014 р. у м.Біла Церква та Програму щодо залучення міською радою юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в м.Біла Церква.

Під час сесійного засідання депутати міської ради взяли до відома звіти про виконання Білоцерківської міської програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 рр.,  про  хід виконання  у 2013 р. міської комплексної програми «Турбота» на 2011-2015 рр.

На засіданні також було прийнято рішення  щодо висловлення недовіри начальнику реєстраційної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції С.Коваленку та розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – К.Бугайчук, В.Маршалок (фракція Партії регіонів), М.Бондаренко, О.Ореховський (фракція ВО «Батьківщина»), В.Ямковий, Л.Дригало (фракція Народної партії), О.Марченко, В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), С.Макушин, Д.Поліщук (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), С.Підпалий (депутатська група «Патріоти міста»), заступники міського голови В.Гнатюк, Г.Джегур, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, директор товариства з обмеженою відповідальністю  «Білоцерківвода» О.Бабій та ін.

В різному виступили депутат міської ради О.Дудник (фракція Партії регіонів) та заступник міського голови Г.Джегур, який згідно із протокольним дорученням доповів про розгляд питання щодо функціонування маршрутів загального користування транспортного сполучення  Біла Церква – Київ.

В роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников,  начальник Білоцерківського міжрайонного відділу  Управління СБУ в м.Києві та Київській області Р.Шульжук, перший заступник прокурора м.Біла Церква С.Турчин, начальник Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції В.Титарчук, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники міських громадських організацій та ЗМІ.