|  11. 02. 2014

11 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про організацію  та   проведення  призову громадян   України   на  строкову військову службу в  квітні-травні 2014р., затверджено Правила приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква, внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради  від 12.11. 2013р. № 373.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про вартість харчування учнів та вихованців комунальних навчальних закладів на 2014 р., взяли до відома звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради в 2013 р., внесли зміни до складу комісії по розгляду окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, затвердили протокол комісії по звільненню від плати за соціальне  обслуговування  (надання соціальних послуг).

Під час засідання виконавчого комітету також були прийняті рішення щодо розміщення ряду об’єктів зовнішньої реклами,  встановлення режиму роботи деяких об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянуто інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

Член виконавчого комітету міської ради, депутат Київської обласної ради А.Даниленко поінформував про підсумки роботи колегії Київської обласної державної адміністрації, в ході засідання якої він брав участь, зокрема, щодо проблемних питань у діяльності  Головного управління Держземагенства в Київській області та роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції в Київській області за 2013р.