Нарада за підсумками роботи управління за 2013 рік

10 січня 2014 в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві відбулася нарада за підсумками роботи управління за 2013 рік.

На нараді були присутні:

В.Г.Фатхутдінов – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області;

М.А.Антонюк – заступник міського голови;

В.І.Дебольська – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області та працівники управління.

Станом на 01.01.2014 року в управлінні на обліку перебуває 65860 пенсіонерів в т.ч. 5463 військовослужбовців, з них 58,4 % отримують пенсії через банківські установи. Середній розмір пенсії становить 1485,39 грн. що на 108,39 грн. більше в порівнянні з 01.01.2013. За 12 місяців 2013 року управлінням призначено 2278 пенсій.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г.Фатхутдінов наголосив на проблемах щодо погашення заборгованості по страхових внесках та пільгових пенсіях, про строки їх погашення, необхідності більше уваги приділяти роботі з підприємствами, що знаходяться в процесі банкрутства або ліквідації. Також зауважив, що потрібно приділяти більше уваги інформаційно-роз`яснювальній роботі, висвітленню в ЗМІ результатів зустрічей працівників управління з громадянами міста на виїзних прийомах та роботи управління в цілому.