Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур

Дата :
2014-01-30

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 січня 2014 р.                                       м. Біла Церква                                                       № 8 P

Про роботу навчальних закладів
в умовах низьких температур

З метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів загальноосвітніх навчальних закладів у м. Біла Церква, відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі подання Білоцерківського міського управління головного управління держсанепідслужби в Київській області від 30.01.2014 №48:

1.Управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради:

1.1. Тимчасово, у п’ятницю 31 січня 2014 року, призупинити навчальний процес для учнів 1-4 класів у всіх загальноосвітніх закладах міста.

1.2. На період низьких температур в усіх типах навчальних закладів міста забезпечити посилені заходи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання техніки безпеки та необхідного температурного режиму.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Антонюка М.А.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук