|  21. 01. 2014

21 січня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено план заходів щодо реформування системи охорони здоров'я м. Біла Церква на 2014 р., взято до відома інформацію начальника відділу звернень громадян   виконавчого комітету міської ради В.Дем’янчука про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради в 2013 р.,  прийнято рішення про присудження міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2013 р.

Члени виконавчого комітету також затвердили план заходів щодо шефства над військовою частиною А 1232 на 2014 р., склад міської комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, склад міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, склад журі конкурсу на кращий проект пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Біла Церква та внесли зміни в склад комісії по присудженню міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького.

Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання щодо розміщення об’єктів  зовнішньої реклами, щодо квартирного обліку, внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.11.2013р. №373  та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.