|  15. 01. 2014

15 січня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено рішення про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води, яке прийнято на підставі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 31.12.2013р.  Даним рішенням з 01 січня 2014р. тарифи  на послуги з опалення та підігріву холодної води, які надаються комунальним підприємством Білоцерківської міської ради  «Білоцерківтепломережа», для споживачів бюджетних установ та інших споживачів (господарюючих суб’єктів всіх форм власності та самозайнятих осіб, крім населення) будуть знижені від 5,9 до 21,3 % від діючих тарифів.