Прес-конференція міського голови

|  27. 12. 2013

26 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів прес-конференцію для  представників міських засобів масової інформації, під час якої поінформував про стан фінансового забезпечення м.Біла Церква.

Міський голова зупинився на питанні  виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Зокрема, зазначив, що  міський бюджет на поточний рік мав дефіцит в сумі близько 60 млн. грн., що передбачало недостатність коштів  на забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, розрахунків по комунальних платежах, робіт з благоустрою та інших заходів по забезпеченню життєдіяльності міста в листопаді-грудні 2013р. Але, в результаті  злагодженої роботи виконавчого комітету та депутатського корпусу міської ради щодо наповнення міського бюджету та економії коштів вдалося зекономити 30 млн.грн., які  були спрямовані на покриття заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ та погашення комунальних платежів за листопад ц.р.

Міський голова В.Савчук поінформував про роботу міської влади спільно із народним депутатом України В.Чудновським щодо залучення субвенцій з державного бюджету з метою здійснення повних розрахунків по виплаті заробітної плати в поточному році та ін. Відмітив, що згідно із Постановою Кабінету Міністрів України для Київської області були виділені відповідні кошти. Рішенням сесії Київської обласної ради було здійснено їх розподіл і м.Біла Церква,  у вигляді  дотації по заробітній платі, було виділено 7млн.600тис.грн.

Міський голова акцентував увагу, що в міському бюджеті передбачені зміни щодо збільшення доходної частини по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ в сумі  20 млн. грн., що надасть можливість здійснити відповідні виплати за грудень ц.р.

Присутні журналісти також були поінформовані про ситуацію, яка склалася в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» із заборгованістю по виплаті заробітної плати, у зв’язку з недостатнім надходженням коштів з державного бюджету на відшкодування пільгових перевезень та не проходженням їх через Білоцерківське управління Державної казначейської служби України Київської області.

Міський голова ознайомив із заходами, які проводить міська влада щодо  вирішення даного питання. Повідомив, що за рахунок отриманих субвенцій з державного бюджету вдалося погасити заборгованість на даному підприємстві із виплати заробітної плати за вересень ц.р. На даний час в Білоцерківському управлінні Державної казначейської служби України Київської області знаходиться 400 тис.грн., які виділені для комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» і  в подальшому вони будуть  спрямовані на погашення заробітної плати його працівникам. Крім того, для даного підприємства  планується надходження коштів в сумі 900 тис.грн. з державного бюджету.

Міський голова зупинився на механізмі проходження коштів через Білоцерківське управління Державної казначейської служби України Київської області на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ,  забезпечення життєдіяльності міста та ін.