|  25. 12. 2013

25 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було  затверджено плани pоботи виконавчого  комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на 2014 p. та на перший квартал наступного pоку, правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м.Біла Церква, технічні звіти про технічний  стан будівельних конструкцій об’єктів незавершеного  будівництва, що перебувають на балансі комунального підприємства міської ради «Білоцерківтепломережа».

Члени виконавчого комітету надали дозволи на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію деяких теплових пунктів, внесли зміни до складу комісії по обстеженню житла щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних  житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку  пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право. Прийняли рішення про деякі питання щодо квартирного обліку, присвоєння адрес, розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, затвердили  акт  приймання – передачі у  комунальну власність  територіальної громади м.Біла Церква квартир та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.