Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Вокзальна»

|  13. 12. 2013

12 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів  зустріч з жителями мікрорайону «Вокзальна».

В ході зустрічі міський голова В.Савчук поінформував білоцерківців, які проживають в даному мікрорайоні про роботу, яку проводить міська влада по забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви. Проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету в ц.р.,відмітив позитивні зрушення в розвитку малого та середнього бізнесу.

Зазначив, що завдяки реалізації програм, ініційованих Президентом України В.Ф.Януковичем та підтримці Київської обласної влади місто, протягом останніх років, отримало суттєві кошти для забезпечення соціально-економічного розвитку. Завдяки цим коштам в Білій Церкві було збудовано спортивний комплекс «Зміна», введено в дію ряд об’єктів в галузі охорони здоров’я, проведено ремонт проїжджих частин вулиць та ін.

Наголосив, що діяльність міської влади також спрямована на підвищення державних соціальних стандартів та гарантій, окреслив діяльність фахівців із соціальної роботи, які забезпечують надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення та ін.

Міський голова підкреслив, що поряд із здобутками є ще й ряд проблем, над вирішенням яких й надалі працюватиме міська влада. Сьогодні важливим завданням є підвищення добробуту кожної людини завдяки впровадженню ефективних реформ Президента України В.Ф.Януковича.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, знесення аварійних дерев, наявності безпритульних тварин на вулицях міста, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг, паркування автотранспорту в районі зупинки громадського транспорту «Критий ринок» та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.