|  11. 12. 2013

10 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було схвалено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2014рік, взято до відома звіт заступника міського голови В.Гнатюка щодо енергозбереження енергоресурсів бюджетними установами м.Біла Церква.

Члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію на ремонт ряду закладів освіти, склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості, внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 13 червня 2006р. №258 «Про затвердження колегії відділу з питань фізичної культури та спорту».

На засіданні членами виконавчого комітету були прийняті рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання  щодо квартирного обліку та розглянуто ряд інших  питань, з яких були прийняті відповідні рішення.