Підсумкова нарада в управлінні ПФУ у м. Білій Церкві

04 грудня 2013 року відбулася підсумкова нарада в управлінні ПФУ у м. Білій Церкві. Серед запрошених були присутніми:

В.М.Верещак – перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Н.І. Дудко – керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В.І.Дебольська – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області

Т.Г. Струк – заступник начальника внутрішнього аудиту головного управління ПФУ у Київській області

В.А. Омельчук – заступник начальника міського відділу ДВС Білоцерківського МРУЮ.

А також працівники Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області в кількості 46 осіб.

Порядок денний наради:

Про проведену роботу Управлінням Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області по усуненню недоліків, виявлених перевіркою управлінням внутрішнього аудиту головного управління ПФУ у Київській області.

В.М.Верещак – наголосив на тому, що такі  перевірки проводяться для виявлення помилок і недопущення їх в майбутньому. Помилки повинні бути виправлені та опрацьовані в кожному відділі. Звернув увагу, на те, що з функціонуванням залу з обслуговування громадян за принципом «Єдиного вікна» у спеціалістів, які працюють в інших відділах, зменшився прийом громадян і вони повинні приділяти більше уваги виконанню основної роботи.