Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Біла Церква»

Дата :
2013-11-27

Відповідно до підпунктом 5 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, на виконання положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Біла Церква» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: проект Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Біла Церква розроблено відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.08.2012  № 279, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31.08.2012 за № 1468/21780, Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 16.05.2011  № 45, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 01.06.2011 за № 651/19389, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008  № 190, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07.10.2008 за № 963/15627, Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05.07.1995 N 30, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 21.07.1995 за N 231/767.

Правила регулюють відносини, які виникають у процесі приєднання на постійній (довгостроковій) основі та тимчасового приєднання об`єктів до комунальних систем централізованого водопостачання та/або водовідведення м. Біла Церква, і поширюються на суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та/або водовідведення, та юридичних,  фізичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які мають намір тимчасово або на постійній (довгостроковій) основі приєднати об’єкти до систем централізованого водопостачання та/або водовідведення.

Основною метою здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж, є запобігання самовільним підключенням до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж, підвищення ефективності роботи мереж і безпеки їх експлуатації.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua, - та у розробника проекту регуляторного акту ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування у друкованому вигляді за адресою: ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.