|  26. 11. 2013

26 листопада   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено  фінансові плани на 2014 р. комунальних підприємств  Білоцерківської міської ради, прийнято рішення про комісію по здійсненню контролю за фінансово-господарською  діяльністю  підприємств комунальної  власності міста, взято до відома звіт начальника відділу обліку та  розподілу  житла виконавчого комітету міської ради О.Костенко по роботі зі зверненнями  громадян.

Члени виконавчого комітету затвердили новий склад  постійно діючої  міжвідомчої комісії виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по б-ру Комсомольський, прийняли рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших  питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В ході засідання виконавчого комітету міський голова В.Савчук поінформував присутніх про роботу міської влади  по реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо виконання програми соціально-економічного розвитку  території. Наголосив, що основним завданням міської влади є забезпечення підвищення добробуту жителів Білої Церкви, тому систематично проводяться відповідні заходи, спрямовані на вирішення соціальних проблем білоцерківців, шляхом подальшого нарощування темпів економічного зростання в усіх сферах господарського комплексу міста. Зупинився на основних показниках виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Біла Церква за 2013 рік та основних напрямках проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік.