Протокол засідання круглого столу з обговорення проекту Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква

Дата :
2013-11-20

засідання круглого столу з обговорення проекту

Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква

м. Біла Церква                                                                                      14 листопада 2013 року

На засіданні круглого столу присутні:

Гнатюк В.В. - заступник міського голови;

Цвіров В.М. - голова Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

Бараннік В.Г. - голова постійно комісії з питань житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

Бойко Т.Ю. - в. о. директора ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА";

Чаус І.В. - член Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, голова Федерації роботодавців м. Біла Церква;

Гапонова Т.В. - начальник відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради;

Шаповал О.М. - начальник відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій  Білоцерківської міської ради;

Шатунов В.А. - член Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

Хмельницький В.В. - депутат Білоцерківської міської ради VI скликання, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства;

Корнієнко В.В. - секретар Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

Савченко О.І. - заступник начальника управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

Горобченко В.В. - начальник юридичного відділу ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА";

Кареліна Г.П. - радник юридичний ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА";

Проценко Д.В. - начальник відділу екології ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА";

представники засобів масової інформації.

Головуючий на засіданні - Гнатюк В.В.

Виконання функцій секретаря покладено на Кареліну Г.П.

Порядок денний засідання: обговорення проекту Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква.

Слухали:

1. Гнатюка В.В. про проект акта регуляторного впливу - Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, важливе екологічне значення Правил, необхідність регулювання порядку скидання стічних вод, контролю їх кількості та якості, вжиття заходів щодо запобігання забрудненню водойм - джерел питної води для міста, про відповідність Правил положенням чинного законодавства України, необхідність організації круглого столу з питань поводження з відходами, виховання населення в дусі раціонального поводження з відходами, підвищення побутової культури мешканців міста, необхідність винесення проекту Правил на розгляд засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

2. Цвірова В.М. про критичний стан забрудненості джерел питної води стічними водами, про громадські запити щодо стану поводження зі стічними водами та щодо підприємств - найбільших забруднювачів джерел питної води недоочищеними стічними водами, про необхідність будівництва локальних очисних споруд та необхідність прийняття Правил у запропонованій редакції, про участь представників громадськості у здійсненні перевірок об'єктів з питання поводження зі стічними водами.

3. Баранніка В.Г. про обгрунтованість прийняття Правил.

4. Бойко Т.Ю. про процедуру очищення стічних вод, про стан стягнення штрафів за порушення нормативів та порядку скидання стічних вод, про необхідність прийняття Правил.

5. Чауса І.В. про доцільність прийняття Правил та їх важливість для екологічного стану джерел питної води для міста.

6. Гапонову Т.В. про обгрунтованість прийняття Правил у запропонованій редакції.

7. Шаповал О.М. про дотримання процедури розробки й оприлюднення проекту Правил як акту регуляторного впливу відповідно до положень чинного законодавства України.

8. Шатунова В.А. про визначення систематичності для випадків порушення Правил та участь громадськості з питання будівництва локальних очисних споруд при проектуванні відповідного об'єкта.

9. Хмельницького В.В. про недоцільність розробки паспорту водного господарства окремо для кожного об'єкта, що належить одному підприємству, та доцільність розробки одного паспорта водного господарства для конкретного підприємства із розділами відповідно до об'єктів, що належать чи використовуються підприємством, про плату за виготовлення паспорту водного господарства, про прийняття Правил на пленарному засіданні сесії Білоцерківської міської ради.

10. Корнієнка В.В. про проблему потрапляння дощових стоків у комунальну каналізацію м. Біла Церква.

11. Савченка О.І. про обгрунтованість прийняття Правил.

12. Представників засобів масової інформації про стан нарахування і стягнення штрафів за порушення чинних Правил, про порядок вирішення спорів, пов'язаних із застосуванням ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА" санкцій за порушення чинних Правил.

13. Проценко Д.В. про стан обстеження об'єктів підприємств, виявлення випадків порушення чинних Правил, вжиття заходів щодо усунення порушень чинних Правил.

Вирішили:

1. Доповнити пункт 2.2 Правил положенням про інформування щомісяця з боку ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА" виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради про контроль за виконанням Правил.

2. Внести зміни до пункту 3 Загальних положень Паспорту водного господарства (додаток № 5 до Правил), передбачивши розроблення одного паспорта водного господарства для конкретного підприємства із розділами відповідно до об'єктів, що належать чи використовуються таким підприємством.

3. Винести проект Правил на розгляд засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради у редакції з врахуванням зауважень, прийнятих згідно з п.п. 1, 2 даного протоколу.

Голосували "за" - одноголосно.

Головуючий                                                                            В.В.Гнатюк

За секретаря                                                                           Г.П.Кареліна