Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту

Дата :
2013-11-12

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту
відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього
підприємництва для реалізації інвестиційних проектів»

1. Вид та назва регуляторного акту:

Ршення Білоцерківської міської ради від 12 листопада 2008 року № 917  «Про організацію роботи, пов’язаної з частковим відшкодуванням з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів».

2. Назва виконавця заходів з відстеження:відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- встановлення відкритого та прозорого порядку відшкодування з місцевого бюджету частки відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів та визначення переможця (переможців) конкурсу на отримання права часткової компенсації розміру кредитних ставок за банківськими кредитами;

- здешевлення кредитних ресурсів шляхом впровадження ефективного, на засадах відкритості та прозорості механізму фінансової підтримки розвитку малого та середнього підприємництва за рахунок коштів місцевого бюджету, сприяння збільшенню залучення кредитних ресурсів на реалізацію інвестиційних проектів та заохочення до участі в конкурсі як найширшого кола суб’єктів підприємницької діяльності.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01.10.2013 року по 31.10.2013 року.

5. Тип відстеження: ПЕРІОДИЧНЕ.

6. Метод одержання результатів відстеження:

Проведення аналізу ефективності використання коштів місцевого бюджету, кількості залучених суб’єктів малого та середнього підприємництва для участі в інвестиційних проектах міста та їх результатів.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Фактичні дані щодо звернень суб’єктів господарювання м. Біла Церква для отримання часткового відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів за 2009-2013 роки.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

У зв’язку з тим, що з 2009 року по 2013 рік кошти з місцевого бюджету на відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів не виділялися та звернень суб’єктів малого та середнього підприємництва міста до Білоцерківської міської ради не надходило і конкурс не проводився, кількісні та якісні значення показників результативності (здешевлення розміру відсоткових ставок за кредитами шляхом часткового відшкодування з міського бюджету; збільшення прибутку та рентабельності виробництва (надання послуг); перевищення надходжень до бюджету податків, зборів (інших обов’язкових платежів) порівняно з розміром компенсації, у розрахунку на рік; створення додаткових робочих місць та витрати на створення одного робочого місця; збільшення обсягу виробництва продукції (надання послуг) на 1 грн. залучених коштів місцевих бюджетів) не визначені.

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

На даний час регуляторний акт відповідає визначеним цілям і не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                               В.П. Савчук