Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  12. 11. 2013

12 листопада міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова В.Савчук поінформував присутніх про діяльність міської влади по реалізації завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку громадянського суспільства і залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики.

Зокрема, акцентував увагу на важливому значенні налагодження ефективної співпраці виконавчого комітету міської ради з громадськістю міста  щодо вирішення питань місцевого значення, врахування думки громадськості під час здійснення  міською владою функцій і повноважень відповідно до законодавства України. Відмітив, що чим більш розвинуті інститути і відносини громадянського суспільства, тим міцніший зв’язок між суспільством і державою, адже громадянин має більші можливості для задоволення своїх потреб і інтересів,  виявлення своїх здібностей та ін. Підкреслив, що в Білій Церкві функціонує Громадська рада при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради до складу якої  входять  30-ть інститутів громадянського суспільства та  зупинився на основних напрямках її діяльності.

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики та  втілення реформ і соціальних ініціатив Президента України.

На нараді також було обговорено ряд інших питань, серед яких основні напрямки розробки Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014р, стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ,  підготовка відповідних служб до зустрічей з жителями Білої Церкви в мікрорайонах міста за підсумками поточного року та ін.