07.11.2013 Зустріч з колективом Білоцерківського УВП УТОС

07 листопада 2013 року в актовому залі Білоцерківського учбово-виробничого підприємства «Українського товариства сліпих» відбулася зустріч  першого заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Верещака Василя Миколайовича, начальника управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві  Дебольської Віри Іванівни, заступника начальника відділу з призначення пенсій  управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві  Рябушко Ірини Володимирівни, начальника відділу організації і прийому громадян з питань надання всіх видів допомог управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Яковець Віти Віталіївни з керівником  Білоцерківського УВП УТОС Савчуком Анатолієм Анатолійовичем  та колективом підприємства.

На зустрічі розглядалися питання стосовно виконання соціальних ініціатив Президента України та роз’яснення норм і положень постанови КМУ №1093 від 28.11.2012 « Про внесення змін до постанови КМУ від 26.03.2008 р. №265 (стосовно надання щомісячної державної адресної доплати до державної соціальної допомоги інвалідам із дитинства та дітям-інвалідам, а також пенсії у зв’язку з втратою годувальника).

За результатами зустрічі вирішено здійснити звернення до КОДА, а саме до комісії з економічних реформ, стосовно внесення змін до деяких нормативних актів.

Крім того було індивідуально прийнято 12 працівників підприємства стосовно роз’яснення питаннь пов’язаних з призначенням, перерахунком та виплатою пенсій.

З нагоди 80-річчя з Дня створення підприємства  Верещак В.М. привітав присутніх та вручив подяку Головного управління ПФУ у Київській області Савчуку А..А., а також квіти і невеличкі подарунки:

Зігангірову В. М. – 1941 р. н., інваліду зору І групи, який працює на підприємстві з 1959 року.

Пруській В. Я. - 1944 р. н., інваліду зору І групи, яка працює на підприємстві з 1961 року.

Савченку М. Н. - 1927 р. н., інваліду зору І групи, який працює на підприємстві з 1955 року.

Семенюк Г. С. - 1942 р. н., інваліду зору І групи, яка працює на підприємстві з 1958 року.

Фещенко Р. Д. - 1938 р. н., інваліду зору І групи, яка працює на підприємстві з 1956 року.