Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  04. 11. 2013

04 листопада в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь завідувач міжрайонного Центру гемодіалізу міської лікарні №2 І.Мосійчук.

В ході прес-конференції завідувач міжрайонного Центру гемодіалізу поінформувала про умови його функціонування, наголосила, що пацієнти отримують високоспеціалізовану допомогу на сучасному обладнанні. Зокрема, повідомила, що в даному Центрі в двох діалізних залах діють 20 сучасних апаратів штучної нирки. Апарати в три зміни обслуговують 90 хворих з Київщини, в тому числі - 34 з м.Біла Церква. За своєю потужністю  Центр може обслуговувати 120 хворих.

Завідувач міжрайонного Центру гемодіалізу І.Мосійчук наголосила, що процедури здійснюються для пацієнтів безкоштовно, за рахунок фінансування з обласного бюджету. Лише за поточний рік на витратні матеріали та ліки вже було виділено 4 млн.765 тис.грн.. Крім того, Центру виділяються кошти з міського бюджету для його утримання, виплати заробітної плати працівникам та ін. Відмітила, що пацієнти витрачають кошти лише на препарати для лікування супутніх патологій, в разі їх наявності.

Під час прес-конференції завідувач міжрайонного Центру гемодіалізу І.Мосійчук дала відповідь на поставлені питання журналістів.