Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

|  01. 11. 2013

01 листопада в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка наголосила, що представники даної сфери відіграють важливу роль в нашому суспільстві, адже виконуючи заходи, які визначає міська влада щодо виконання доручень та завдань Президента України В.Ф.Януковича по забезпеченню послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, програми «Україна для людей» та особливо реалізуючи соціальні ініціативи, спрямовані на соціальний та медичний захист  ветеранів Великої Вітчизняної війни  надають допомогу у вирішенні різноманітних питань тисячам білоцерківців.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради відмітила, що працівники соціальної сфери, працюючи в 10 міських підрозділах даного напрямку, проявляють в своїй щоденній праці високий гуманізм, людяність, чуйність, душевну щедрість та безкорисливість.  Вони  віддані своїй справі, виявляють любов і милосердя до тих, хто сподівається на їхню допомогу, серед яких –одинокі люди, діти, котрі зростають без батьків чи особи, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та ін. Особлива увага працівниками соціальної сфери приділяється обстеженню ветеранів Великої Вітчизняної війни за місцем їх проживання,  виявленню та задоволенню їх  потреб  та ін.

Під час заходу керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко висловила слова вдячності ветеранам сфери за їх багаторічну працю та започатковані ними традиції, які успішно продовжуються  та примножуються сучасним поколінням. Побажала присутнім успіхів  у виконанні  важливої  стратегічної загальнодержавної справи – реалізації соціальних ініціатив  Президента України В.Ф.Януковича та в досягненні всіх запланованих заходів передбачених програмою економічних реформ.

З нагоди свята керуючий справами виконавчого комітету міської ради побажала працівникам соціальної сфери та їх родинам здоров’я, достатку, щоб їхня праця була належно оцінена державою  та за вагомі особисті заслуги перед територіальною громадою, високі здобутки у професійній діяльності вручила 33-м працівникам та ветеранам соціальної сфери грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди.

В ході свята присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні творчих колективів міста.

В заході взяли участь представники міських установ соціального захисту, громадськості та міських ЗМІ.