Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  29. 10. 2013

29 жовтня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова акцентував увагу на роботі міської влади по реалізації завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпеченню соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни . Відмітив важливе значення   вивченню стану соціально-побутового забезпечення ветеранів,зупинився на питаннях забезпечення житлом,проведення капітальних ремонтів будинків та квартир, надання матеріальної допомоги. Акцентував увагу на дотриманні чинного законодавства України щодо забезпечення  соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Міський голова В.Савчук зазначив, що значна  увагу приділяється медичному захисту ветеранів міста,зокрема комплексному медичному огляду лікарями лікувально-профілактичних закладів, забезпечення ветеранів війни санаторно-курортним лікуванням, засобами протезування та реабілітації. Зупинився на питанні попередження розвитку захворювань, зниження захворюваності, інвалідності, підвищення рівня активного довголіття.

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

На нараді також обговорили ряд інших питань, серед яких  ситуація з проходженням коштів через Державне казначейство України , основні напрямки розробки Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014р.та ін.