|  23. 10. 2013

22 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Перед початком засідання, в присутності представників громадськості міста, трьом жителькам міста - С.Бородуліній, Л.Городній, К.Парфило були вручені нагрудні знаки та посвідчення у зв’язку з присвоєнням їм Почесного звання України «Мати-героїня». Дане звання їм було присвоєно згідно Указів Президента України В.Ф.Януковича від 24.08.2013р № 440/2013 та № 441/2013. В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію управління охорони здоров’я міської ради про епідемічну ситуацію по захворюваності на туберкульоз в місті та стан медичного забезпечення даної групи хворих за 9 місяців 2013 р. Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо необхідності здійснення комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» заходів по проведенню експертизи (аналізу) розроблених варіантів перспективного розвитку систем теплопостачання в частині теплозабезпечення житлового масиву «Леваневський». На засіданні також було прийнято рішення про включення до розрахунку субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися органами місцевого самоврядування. Під час засідання виконавчого комітету були прийняті рішення про деякі питання щодо квартирного обліку, перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес та про результати ревізії виконання бюджету м.Біла Церква. Також було розглянуто ряд майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення. В ході засідання члени виконавчого комітету Білоцерківської міської ради обговорили питання виконання у Білій Церкві завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема реалізації проекту «Якісна і доступна медицина – кожному». Зокрема, проаналізували основні заходи, які проводяться в місті з метою забезпечення надання якісних та доступних медичних послуг всім категоріям білоцерківців і вдосконалення медичної сфери та окреслили пріоритетні завдання на подальшу діяльність.