Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  22. 10. 2013

22 жовтня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова акцентував увагу на роботі міської влади щодо реалізації завдань і доручень Президента щодо реалізації проекту по наданню кожному жителю міста якісних і доступних медичних послуг . Поінформував присутніх про хід реформування медичної галузі в м.Біла Церква,зокрема зупинився на питаннях розвитку і модернізації мережі медустанов первинної ланки, введення дію нових об'єктів по наданню спеціалізованої медичної допомоги. Звернув увагу на важливість постійного підвищення кваліфікаційного рівня медичних працівників,створення умов для залучення молодих спеціалістів до роботи в лікарняних закладах міста.

Міський голова В.Савчук зазначив ,що ключовими завдання реформування системи охорони здоров'я є підвищення доступності, покращення якості надання медичних послуг, відмітив необхідність профілактики та популяризації здорового способу життя.

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

На нараді також обговорили ряд інших питань, серед яких стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, зупинилися на основних напрямках розробки Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014р. та ін.