Засідання «круглого столу» на тему: "Виконання завдань Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб"

|  15. 10. 2013

14 жовтня  в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Виконання завдань Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки».

В ході засідання «круглого столу»  директор Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Севериненко, фахівці із соціальної роботи даного центру обговорили основні напрямки  роботи щодо виконання соціальних ініціатив Президента України по наданню соціальних послуг найуразливішим категоріям білоцерківців. Зокрема, відмітили, що в місті працює 40 фахівців із соціальної роботи, які закріплені за пунктами соціального обслуговування в усіх мікрорайонах Білої Церкви. Це дає можливість оперативно та своєчасно виявити білоцерківців, які потребують  підтримки,  надати  допомогу молоді і сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та ін.

Крім того в кожному пункті соціального обслуговування надається первинна правова допомога, консультації психолога та ін. Фахівці із соціальної роботи кваліфіковано і професійно підходять до розв’язання проблем, індивідуально працюючи з кожним, хто потребує допомоги і підтримки.

Центром соціальних служб для сім, дітей та молоді також надаються і спеціалізовані соціальні послуги, серед яких постійно діючий тренінговий курс «Батьківство в радість», телефонна гаряча лінія з питань наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, клуб взаємопідтримки прийомних батьків, для  молодих людей з особливими потребами  - клуб спілкування  «Волдіс», молодіжний клуб «Крокуючи до успіху» для молоді, позбавленої батьківського піклування та ін.

Під час засідання «круглого столу»  присутні обговорили подальші напрямки діяльності Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо вдосконалення роботи з метою повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій білоцерківців, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

В заході взяли участь  представники міських ЗМІ.