Спільна нарада між представниками управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві та Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області

04 жовтня 2013 року в приміщенні Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області відбулась спільна нарада між представниками управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві та Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, за участю першого заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Верещака Василя Миколайовича, заступника міського голови Білої Церкви Джегура Геннадія Миколайовича, голови та членів Спілки дрібних підприємців м. Білої Церкви.

На нараді було заслухано та обговорено проблемні питання, які пов’язані зі сплатою єдиного соціального внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, у зв’язку з передачею адміністрування єдиного соціального внеску від органів Пенсійного фонду України до органів Міндоходів. За результатами наради вирішено здійснити ряд заходів, спрямованих на усунення окреслених проблемних питань, що виникають при нарахуванні та сплаті єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями.

Начальник юридичного відділу УПФУ у м. Білій Церкві                                        Івашев Є.В.