|  09. 10. 2013

08 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

Перед  початком засідання міський голова В.Савчук вручив подяки Київської обласної державної адміністрації ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій П.Гайовому, М.Шидловському  та за організацію проведення Х Білоцерківського марафону нагрудний знак «Відзнака міського голови» - одному з організаторів Білоцерківського марафону С.Бочарову.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію начальника  управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві В.Дебольської «Про стан інформаційно-роз’яснювальної роботи в сфері соціального забезпечення  управлінням Пенсійного фонду України  у м. Білій Церкві за 9 місяців 2013 р.», звіт виконуючого обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Є.Сінчука по роботі зі зверненнями громадян.

Під час засідання було прийнято рішення про утримання  автомобільних шляхів м. Біла Церква в зимовий період  2013-2014 рр., затверджена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт греблі та водовипусків Білоцерківського середнього водосховища на р.Рось.

Членами виконавчого комітету були розглянуті питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, прийнято рішення про надання допомоги громадянам, які постраждаливнаслідок стихійного лиха.

На засіданні виконавчого комітету присутні обговорили питання виконання  у місті завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема "Якісна та доступна медицина" в рамках реалізації  проекту «Київщина без окраїн». Зокрема, міський голова В.Савчук поінформував про роботу, яка проводиться в Білій Церкві щодо реформування медичної галузі, її  вдосконалення та забезпечення доступності медичних  послуг для білоцерківців, що здійснюється в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, Національного плану дій економічних реформ.

В ході засідання виконавчого комітетутакож було  розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.