Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

|  04. 10. 2013

03 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Із професійним святом присутніх педагогів Білої Церкви привітав міський голова В.Савчук, який наголосив, що відповідно до визначених завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо національної стратегії розвитку освітньої галузі, її модернізації міською владою проводиться відповідна робота, створюються  належні умови для організації навчально-виховного процесу та ін.

Міський голова зазначив, що наше місто традиційно займає перше місце в сфері освіти Київщини завдяки високому професіоналізму педагогів Білої Церкви та відмітив, що вони  навчають і виховують гідних патріотів нашої держави.  Міський голова висловив слова вдячності педагогам за їхню працю, побажав нових здобутків та з нагоди свята вручив Міську премію за заслуги в галузі освіти у 2012-2013н.р. трьом лауреатам  і грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди ряду педагогічних працівників.

В ході свята педагогічних працівників привітали депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради А.Даниленко, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик та ін. Присутні на святі також отримали вітання від народного депутата України В.Чудновського, заступника Міністра інфраструктури України  К.Єфименка.

Під час свята працівники освіти були нагороджені грамотами Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Білоцерківської міської організація Партії регіонів, кращим працівникам міських навчальних закладів, занесеним до Книги  пошани управління освіти і науки міської ради були вручені почесні знаки «За заслуги в галузі освіти м.Біла Церква», медалі «За відданість справі», а ряд навчальних закладів міста в чотирьох номінаціях отримали сертифікати  на грошову винагороду згідно рейтингової системи оцінювання.

На святі присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні вихованців міських навчальних закладів, творчих колективів  та ін.

В заході взяли участь депутати міської ради К.Бугайчук, А.Король (фракція Партії регіонів), голова міської організації профспілки працівників освіти В.Чепурченко, представники учнівської молоді, ЗМІ міста та ін.