Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  01. 10. 2013

30 вересня  в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему: «Реалізація  в регіонах ініціатив Президента України щодо підвищення  соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни)».

В ході прес-конференції керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Н.Дудко поінформувала присутніх про заходи, що проводяться в Білій Церкві  щодо виконання доручень та соціальних ініціатив Президента України по підтримці найбільш уразливих категорій білоцерківців, серед яких пенсіонери, інваліди, ветерани війни та ін.

Зокрема, повідомила, що в місті проживає  47 740 громадян похилого віку та ветеранів, яким систематично надаються соціально-побутові послуги. Наголосила на заходах  по забезпеченню  медичного обслуговування даної категорії білоцерківців, їх санаторно-курортного лікування. Відмітила, що з метою суттєвого покращення соціального обслуговування ветеранів та надання їм соціальної підтримки шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання, забезпечення всебічного інформування населення, щодо державних та місцевих програм соціального спрямування, оперативного реагування та задоволення актуальних потреб, систематично проводяться виїзні засідання «мобільного соціального офісу» та ін.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради акцентувала увагу присутніх на заході з нагоди Дня ветерана, який буде проведений в місті 01жовтня ц.р., в ході якого ряд ветеранів отримають матеріальну винагороду, матимуть змогу поспілкуватися за святковими столами  та ін.

В ході прес-конференції також взяв участь заступник міського голови М.Антонюк, який поінформував про новий порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, який вступає в дію відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №261 від 27.03.2013р. Згідно з даним порядком діти матимуть можливість претендувати на санаторно-курортні путівки для оздоровлення в 2014році за умови подання відповідних документів до управління соціального захисту населення міської ради. Документи необхідно подати до 15 жовтня ц.р. для внесення у відповідний реєстр.

Присутніх журналістів з інформацією про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, яке здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 р. за № 340 поінформував начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов. Зокрема, наголосив, що відповідно до даного проекту хворі на гіпертонічні хвороби, матимуть змогу, отримавши рецепт від лікаря, придбати певні препарати для лікування у аптеках безкоштовно або із знижкою. Всього в місті на диспансерному обліку з гіпертонічними хворобами перебувають близько 45 тис. осіб.

В ході прес-конференції присутні дали  відповіді на поставлені питання журналістів.