Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

|  26. 09. 2013

26 вересня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Від імені міського голови В.Савчука працівників бібліотечної системи з професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на вагомому внеску працівників бібліотечної сфери у підвищення культурного і освітнього рівня білоцерківців, подякував за їх просвітницьку роботу та вручив нагрудний знак  «Відзнака міського голови» завідуючій бібліотекою-філіалом №6 Н.Гавриловій, а ряду представників сфери - подяки Білоцерківської міської ради і її виконавчого комітету.

Присутніх на заході з професійним святом також вітали депутати міської ради В.Малюк, В. Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»), начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон та ін.

В ході заходу ряд працівників бібліотек міста також були нагороджені грамотою  управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, подяками відділу культури і туризму міської ради, грамотами Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи.

Учням загальноосвітніх шкіл міста, читачам бібліотек були вручені дипломи за перемогу у конкурсах в різних номінаціях та ін.

В заході взяли участь представники творчої інтелігенції, громадськості міста, міських ЗМІ та ін.