|  24. 09. 2013

24 вересня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома звіт начальника управління охорони здоров’я міської ради по роботі зі зверненнями громадян, затверджено план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на 4 квартал 2013 p.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про перевезення учнів загальноосвітніх навчальних  закладів міста незалежно від підпорядкування, типів  і форм власності міським електротранспортом у  2013/2014 н.р., внесли зміни до п. 1 плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27.11. 2012р. № 506, затвердили склад комісії по призначенню стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м.Біла Церква у новому складі та розглянули  ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.