День партизанської слави

|  23. 09. 2013

22 вересня в м.Біла Церква був проведений  ряд заходів з нагоди Дня партизанської слави.

З метою  посилення соціального захисту  учасників партизанського руху і підпільної боротьби в роки  Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. рішенням  виконавчого комітету міської  ради № 280 від 10.09.2013 р. затверджений план заходів з підготовки та відзначення у 2013 році  в м. Біла  Церква Дня партизанської слави.

Зокрема , цього дня відбулося покладання квітів до пам’ятника, де поховані 40 партизанів та підпільників, а також жінки і діти, розстріляні в грудні 1943р.

За дорученням міського голови В.Савчука перед присутніми виступила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка відмітила, що сьогодні в місті успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України щодо підтримки ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, соціального захисту малозахищених категорій білоцерківців, зазначила, що на даний час у м. Білій Церкві проживає 11 учасників партизанського руху і підпілля і 2 партизанські вдови.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави у місті було організоване відвідування колишніх партизанів вдома. Відповідно до  розпорядження міського голови В.Савчука 11 учасників партизанського руху і підпілля і  2 партизанські  вдови отримали матеріальну допомогу. Питання соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування партизанів-ветеранів Великої Вітчизняної війни постійно перебувають в полі зору діяльності міської влади.

За участю ветеранів проводяться тематичні уроки, лекції, бесіди  в загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах.  В загальноосвітніх школах, музейних, бібліотечних та клубних закладах  оформлені тематичні виставки фотографій і плакатів воєнних років та історичної літератури про партизанський  рух  в Україні  та  м.Біла Церква.

Того ж дня в Білоцерківському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)відбулася зустріч представників громадськості  з учасником Руху Опору І.Чайкою,який з нагоди свята був нагороджений Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, що йому особисто вручив голова Київської облдержадміністрації А.Присяжнюк.

В заходах взяли участь начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, представники громадськості та ЗМІ.