Урочисті заходи з нагоди Дня міста

|  23. 09. 2013

20 вересня в м.Біла Церква з нагоди відзначення 981-ої річниці заснування міста відбувся великий святковий концерт «Ти любове моя, Біла Церкво!».

Міський голова В.Савчук, вітаючи присутніх з Днем міста, висловив слова вдячності всім білоцерківцям, які старанно трудяться задля розбудови міста, Київщини та держави. Зазначив, що заходи, які проводить міська влада, відповідно до реалізації завдань і доручень Президента України спрямовані на створення належних умов для проживання населення. Вони забезпечують сталий економічний розвиток, підвищення стандартів життя, створення нових робочих місць, модернізацію інфраструктури та ін.

Акцентував увагу, що Біла Церква сьогодні  розвивається, в чому вагому роль відіграє підтримка керівництва обласної влади на чолі з А.Й.Присяжнюком.

Наголосив, що Біла Церква - благословенне та духовне місто, де будуються і відновлюються храми. Висловив впевненість у тому, що місто має прекрасне майбутнє, адже в Білій Церкві підростає талановите молоде покоління. Побажав всім благополуччя, здійснення мрій та задумів.

В ході заходу міський голова вручив посвідчення «Почесний громадянин міста Біла Церква» виконавчому директору Міжнародного фонду «Відродження Чорнобиля», директору благодійного фонду «Друзі-дітям Чорнобиля» М.Дашкевичу, нагрудний знак «Відзнака міського голови» - директору Білоцерківського молочного комбінату В.Чагаровському.

Ряду білоцерківців, різного віку, професій та категорій, які представляли велику дружну родину Білої Церкви міський голова вручив почесні грамоти за їх особистий внесок у розвиток міста.

Присутніх на святі з Днем міста привітав голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, який наголосив, що обласною владою проводиться ряд заходів по втіленню соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Акцентував увагу, що завдяки економічним реформам та соціальним ініціативам Президента України Київщина стала лідером соціально-економічного розвитку в Україні та має змогу забезпечити в кожному районі якісні умови життя населення, реалізувати проекти «Київщина без окраїн», «Діти – майбутнє України» та ін.

Відмітив, що обласна влада всебічно підтримує розвиток Білої Церкви. Так, протягом двох останніх років з обласного бюджету було виділено більше 100 млн.грн., які були спрямовані на будівництво спортивного комплексу «Зміна», льодової арени, реконструкцію ряду міських медичних установ, проїжджих частин міста та ін.

Ряд білоцерківців отримали Почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації.

В ході урочистостей виступив також народний депутат України В.Чудновський, який оголосив вітання Голови Верховної Ради України В.Рибака жителям міста та вручив сертифікат для організації функціонування в м.Біла Церква кол-центру. Деякі жителі міста були нагороджені цінними подарунками Верховної Ради України та Почесними грамотами народного депутата України.

Жителів міста зі святом привітав архієпископ Білоцерківський та Богуславський Августин, який вручив міському голові В.Савчуку та ряду білоцерківців ювілейну відзнаку Української православної церкви «1025-річчя Хрещення Київської Русі».

Білоцерківців зі святом також вітали представники з міст-побратимів – м.Ногінська, м.Подольська (Росія), м.Борісова (Білорусь), м.Сенакі (Грузія), м. Островця-Свентокшинського, м.Тарнова (Польща), перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації В.Гринчук, проректор Білоцерківського національного аграрного університету В.Сахнюк.

Своє мистецтво присутнім дарували творчі колективи міста та артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В ході заходу також відбулося нагородження переможців конкурсу-огляду благоустрою та території утримання, який проходив з ініціативи Благодійного фонду К.Єфименка, в номінаціях «Кращий двір», «Кращий двірник-прибиральник» та «Кращий будинок зразкового порядку».

У заходах взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ, організацій міста, представники громадськості та місцевих ЗМІ.