«Кущове» навчання головних спеціалістів з призначення пенсій

19 вересня в управлінні Пенсійного Фонду України  м. Білої Церкви відбулося «кущове» навчання головних спеціалістів  з призначення пенсій, які працюють з програмним забезпеченням «Журнал реєстрації рішень щодо призначення, відстрочку часу призначення, перерахунок пенсій, переведення з одного виду пенсій на інший (або їх відмову) (Форма 10)», та головних спеціалістів – адміністраторів супроводу АСОПД/КОМТЕХ.

Присутніми на навчанні були працівники управлінь Пенсійного фонду у Володарському районі, у Ставищенському районі, у Тетіївському районі, у Білоцерківському районі та у м. Білій Церкві.

Навчання провели:

Петровська Т.В. – начальник управління персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж головного управління ПФУ у Київській області.

Лисенко Л.В.– начальник відділу супроводу АСОПД/КОМТЕХ управління персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж головного управління ПФУ у Київській області.