Дорогі білоцерківці!

|  20. 09. 2013

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста!

У цей дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога.

Сьогодні місту, яке ми любимо, виповнюється 981 рік.  За ці роки Біла Церкви перегорнула  безліч сторінок історії, однак при цьому їй вдалося зберегти свою самобутність.

Ми пишаємося,  що Біла Церква стала рідною та близькою не лише тим, хто народився і виріс у ній, але й тим, хто тут живе, працює і навчається, хто приїхав і залишився в місті назавжди.

Подальша доля та розвиток Білої Церкви залежить від нашої щоденної праці, бажання зробити її більш привабливою та успішною. Наше завдання - об’єднатись заради того,  щоб життя в  рідному місті  стало кращим, заможним, гідним жителів сучасного європейського міста.

Вірю, що всі білоцерківці  й майбутні покоління жителів нашого славного міста дбайливо зберігатимуть історичні традиції, наполегливо працюватимуть заради зміцнення економічного і духовного потенціалу Білої Церкви.

Бажаю, Вам добра, здоров’я, родинного затишку. Хай у кожному домі панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Міський голова                                            Василь Савчук