Зустріч міського голови із членами «Золотого фонду»

|  19. 09. 2013

18 вересня відбулася традиційна зустріч міського голови Білої Церкви В.Савчука  із членами Золотого фонду в рамках святкування Дня міста.

Міський голова привітав присутніх з Днем міста, акцентував увагу на заходах, які проводить міська влада по виконанню завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Наголосив на вагомій ролі членів Золотого фонду у розбудові Білої Церкви, висловив їм слова вдячності за особистий внесок у розвиток міста та відмітив, що міська влада гідно продовжує започатковані ними традиції.Міський голова В.Савчук вручив свідоцтво 13 новим членам Золотого фонду, серед яких «Заслужений вчитель України»- директор Білоцерківської загальноосвітньої школи I- III ступенів № 6 в 1981-2013рр. М.Слободенюк; «Заслужений діяч мистецтв України» - художній керівник народної капели бандуристок «Україночка» та народного вокального ансамблю «Юр’ївські вечорниці» Білоцерківської школи мистецтв №  5 С.Томащук;  «Заслужений лікар України» - завідувач відділенням Білоцерківської міської лікарні № 2 Г.Гусарова; «Заслужений лікар України» - заступник головного лікаря Білоцерківської міської лікарні № 1 А.Масло; «Заслужений працівник культури України» - викладач Білоцерківської дитячої музичної школи № 2 С.Томашевська;  «Заслужений працівник освіти України» - директор Білоцерківської загальноосвітньої школи I- III ступенів № 18 Н.Добронравіна; «Заслужений працівник освіти України» - заступник директора Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну І.Дога; «Заслужений працівник сфери послуг України» - заступник начальника водоочисних споруд комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал»О.Хоменко; «Заслужений працівник соціальної сфери  України» - директор Білоцерківського дитячого будинку-інтернату А.Верещак; «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» - учитель Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту М.Фастовець;  громадський діяч, в минулому лікар М.Касьян;  голова Білоцерківського міського комітету сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах Г.Казакова, яка нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня; Г.Марютіна –яка нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора, медаллю «За трудову відзнаку», в минулому працівник міського фінансового управління.

В ході заходу міський голова також вручив дипломи та грошові винагороди переможцям 18-ї традиційної виставки-конкурсу картин «Місто над Россю».

На виставці було представлено більше 20 робіт 16 білоцерківських художників.

В заході взяли участь секретар міської  ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк,  представники громадськості та міських ЗМІ.