Нарада стосовно координації дій при ліквідації підприємницької діяльності платників єдиного соціального внеску

16 вересня 2013 року управлінням Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві спільно  з Білоцерківською об»єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів у Київській області було проведено нараду стосовно координації дій при ліквідації підприємницької діяльності платників єдиного соціального внеску.

На нараді були присутні заступник начальника Білоцерківської ОДПІ Васецький А.В., начальник УПФУ у м. Білій Церкві Дебольська В.І., начальник управління обслуговування платників Єнтіс Т.А., начальник відділу адміністрування ЄСВ Радкіна Т.Б., перший заступник начальника управління ПФУ у м. Білій Церкві Голубець В.І., начальник відділу обліку надходження платежів Майкут О.І., начальник відділу по контрольно-перевірочній роботі Різник Г.О.

На нараді було розроблено план спільних дій при ліквідації підприємницької діяльності платників єдиного соціального внеску та вирішено ряд технічних моментів.