Урочистості з нагоди Дня рятівника

|  18. 09. 2013

17 вересня  в м. Біла Церква  відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітав його заступник В.Гнатюк, який наголосив на важливості їхньої роботи, яка спрямована на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, їх ліквідацію та збереження життя людей. Вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» підполковнику, заступнику начальника управління МНС України в Київській області Г.Кваші, ряду представників сфери грамоти і подяки міської ради та її виконавчого комітету, а також повідомив, що з метою покращення технічного оснащення Білоцерківського районного управління ГУ МНС України в Київській області міською владою придбано необхідну помпу.

В ході урочистостей присутнім було оголошено вітання з професійним святом від голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка, начальника головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області    В.Мухи, архієпископа Білоцерківського та Богуславського Августина, вручені грамоти головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області та ін..

В заході взяли участь начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області В.Злочевський, начальник Білоцерківського районного управління ГУ МНС України в Київській області С.Кубашевський, секретар Білоцерківської єпархії, протоієрей М.Кобулей, перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації В.Гринчук  та ін.