Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника

|  18. 09. 2013

17 вересня в м. Біла Церква відбулися обласні урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

Від імені міського голови В.Савчука представників фармацевтичної галузі із святом привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що від професіоналізму  фармацевтів залежить здоров’я кожної людини, адже  працівники даної професії роблять вагомий внесок у забезпечення громадян необхідними медикаментами, висловив сподівання на подальший розвиток галузі та з нагоди свята вручив ряду представників сфери грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням грошової винагороди.

Присутніх із професійним святом також привітав начальник департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник відмітив, що обласною владою проводяться заходи щодо ефективного втілення реформування медичної галузі на Київщині та вручив фармацевтам області Почесні грамоти та грамоти Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

З нагоди професійного свята деякі представники фармацевтичної галузі Київщини були нагороджені грамотами Асоціації фармацевтів України, грамотами Асоціації аптечних працівників Київської області та ін.

В заході взяли начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, голова правління асоціації фармацевтів Київської області, Заслужений працівник фармації України  Л. Горюнова, представники фармацевтичної галузі Київської області, міських ЗМІ.