Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

|  13. 09. 2013

12 вересня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Із професійним святом представників сфери фізичної культури і спорту привітав міський голова В.Савчук, який зазначив, що сьогодні в місті успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини «Діти-майбутнє України». Зокрема, введено в експлуатацію сучасну «Льодову арену» та спортивний комплекс «Зміна», що надало можливість залучати дітей та молодь до занять різними видами спорту, якісно проводити тренування та дозвілля.

Міський голова наголосив, що в місті й надалі будуть реалізовуватися державні програми щодо розвитку спорту, висловив слова вдячності вчителям фізичної культури навчальних закладів міста, тренерам спортивних шкіл, ветеранам спорту і вручив ряду представників сфери подяки міської ради та її виконавчого комітету з грошовими винагородами, відзнаки «Кращий спортсмен місяця».

Від імені народного депутата України В.Чудновського учасників заходу привітав його помічник-консультант, член виконавчого комітету міської ради В.Черняк та вручив представникам сфери дипломи.

Присутні на заході також отримали вітання від депутата міської ради, члена фракції Партії регіонів О.Дудника, а ряд спортсменів та тренерів міста були нагороджені грамотами управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та ін.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники громадськості та місцевих ЗМІ.