Дата :
2013-09-12

Відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, ст.34, ст.36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», розглянувши пропозиції постійної комісії у справах бюджету, фінансів і цін Білоцерківської міської ради, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі за нерухоме майно фізичних осіб» та аналіз регуляторного впливу даного рішення.

Метою регуляторного акта є безумовне виконання норм чинного законодавства та  забезпечення надходжень до місцевого бюджету.

З проектом рішення  та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у відділі комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради за тел. 5-35-31, 5-88-27.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідно аналізу регуляторного впливу приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та АРВ розробником даного проекту за адресою: вул. Ярмаркова, 1/23, відділ комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).

Електронна пошта відділу: [email protected]