Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  10. 09. 2013

09 вересня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему : «Популяризація у м.Біла Церква здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України», яку провів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць.

В ході прес-конференції начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради наголосив, що  на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розвитку фізичної культури і спорту, популяризації здорового способу життя в м.Біла Церква проводиться відповідна  робота. Зокрема, відмітив, що в місті збережено мережу спортивних закладів, до складу якої входить  7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Спортивні установи повністю укомплектовані викладацько-трененрським складом, в них займаються 4800 білоцерківських дітей.Відмітив, вагому роль у популяризації спорту та здорового способу життя  серед дітей та молоді  міста введення в експлуатацію Льодової арени, спортивного комплексу «Зміна». Наголосив на особливій увазі міської влади  на проведення капітальних ремонтів спортивних установ, так, лише протягом поточного року з міського бюджету на дані заходи було виділено 1млн.300тис.грн. Також проводиться планова робота по оновлення матеріально-технічної бази, приведення у відповідність спортивних майданчиків за місцем проживання, яких в Білій Церкві 52 та ін.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць поінформував про вагомі досягнення білоцерківських спортсменів в змаганнях усіх рівнів, зупинився на  роботі по залученню всіх білоцерківців до занять спортом, зокрема, в рамках проведення спартакіад в загальноосвітніх закладах, традиційного Білоцерківського марафону  та ін.

Під час прес-конференції начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради дав відповіді на поставлені питання журналістів.