Відкритий чемпіонат ГУ ПФУ у Київській області з російського більярду

В суботу, 07 вересня  у м. Білій Церкві Київської області відбулися зональні змагання по більярду у Відкритому чемпіонаті Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з російського більярду «Вільна піраміда» серед чоловіків, серед жінок та серед пар.

В турнірі взяли участь представники УПФУ у м. Білій Церкві, УПФУ у Сквирському районі, УПФУ у м. Василькові та Васильківському районі, УПФУ у Володарському районі, УПФУ у Ставищанському районі, УПФУ у Тетіївському районі, УПФУ у м. Фастові та Фастівському районі.

Ініціатором зональних змагань по більярду виступили Головне управління ПФУ у Київській області, обком профспілки працівників Головного управління ПФУ у Київській області  за сприянням управління з питаннь фізичної культури і спорту Київської обласної  державної  адміністрації.

За результатами більярдних двобоїв 1 місце серед чоловіків посів Ємельянов В. О. – завідувач господарством УПФУ у Васильківському районі, серед жінок  - головний спеціаліст з призначення пенсій відділу з призначення пенсій УПФУ у Васильківському районі Волинець Л.С. В парних змаганнях 1 місце також зайняли прицівники управління УПФУ Васильківського району Ємельянов В.О. та Волинець Л.С.

Почесне 2 місце отримали працівники УПФУ у м. Білій Церкві.

3 місце отримали гравці з УПФУ у Сквирському районі.